1. Pentru a avea acces deplin la funcţiile forumului şi pentru a putea folosi chatul, va trebui să te înregistrezi.
  2. Aprecierile și comentariile voastre ne motivează! Dacă apreciezi munca pe care o depunem, înregistrează-te și dă-ți cu părerea asupra seriilor pe care le urmărești!
  3. Oaspete, vrei să te alături echipei noastre? Te aşteptăm în secţiunea Recrutări!
  4. Ne puteţi găsi şi pe canalele oficiale de Discord sau Telegram ale grupului!

"Fotograf" Incepator

Discuție 'Galerie' începută de GbzRKL, Aug 1, 2016.

1. GbzRKL

GbzRKL Spion Ninja

Înregistrat:
    Aug 1, 2016
    Postări:
    3
    Aprecieri primite:
    5
    De la o vreme a inceput sa ma pasioneze fotografia. Tot strang bani pentru un aparat bun ... momentan fotografiez cu telefonul . Stiu ca nu e aceeasi calitate ca si-un aparat dar ma multumesc si cu atat pentru moment.

Ar fi cateva poze pe care le-am facut si as vrea sa stiu cam cum ma descurc pentru inceput si la ce ar trebuii sa mai lucrez.

Imi cer scuze daca unele poze se vad mai mici .. nu am idee de ce se vad asa .

Zmey și PinkRose apreciază asta.
  2. Zmey
    Devilish

Zmey Ninja

Înregistrat:
    Aug 1, 2016
    Postări:
    44
    Aprecieri primite:
    47
    Aia cu luna imi place mult. :heart:
    Asteapta pana iei un aparat foto si porma sa bagi fotografii serioase , pana acum , e bine , inceputurile-s mereu grele. ;)

3. Mikasa
    Question

Mikasa Legendă Shinobi Shinobi Legend

Înregistrat:
    Mar 14, 2012
    Postări:
    985
    Aprecieri primite:
    2,234
    gara de la Ploiesti. :laughing:

Distribuie