1. Pentru a avea acces deplin la funcţiile forumului şi pentru a putea folosi chatul, va trebui să te înregistrezi.
  2. Aprecierile și comentariile voastre ne motivează! Dacă apreciezi munca pe care o depunem, înregistrează-te și dă-ți cu părerea asupra seriilor pe care le urmărești!
  3. Oaspete, vrei să te alături echipei noastre? Te aşteptăm în secţiunea Recrutări!
  4. Ne puteţi găsi şi pe canalele oficiale de Discord sau Telegram ale grupului!

Ce anime ai dori sa primească un remake/un nou sezon?

Discuție 'Discuţii Anime' începută de CristoforFEWZ, Mar 8, 2018.

1. CristoforFEWZ
    Sleepy

CristoforFEWZ Spion Ninja

Înregistrat:
    Feb 26, 2018
    Postări:
    17
    Aprecieri primite:
    17
    Titlul spune tot, dar aş dori şi să argumentaţi de ce vă doriţi. De exemplu eu îmi doresc un nou sezon din Trinity Seven deoarece consider că a fost terminarea cam bruscă şi mai sunt destul de multe de arătat şi de făcut.

Raul și maria22102000 apreciază asta.
  2. maria22102000
    Drunk

maria22102000 Ninja

Înregistrat:
    Feb 4, 2018
    Postări:
    19
    Aprecieri primite:
    57
    Eu as dori un nou sezon din aoharu x kikanjuu .Dupa mine animele e destul de bun si Hotaru nu le-a spus inca e e fata :<<<< .Un singur sezon nu e destul.

Editat ultima dată: Mar 8, 2018
  3. Nakamura
    Question

Nakamura Team Murachnia Administrator Moderator

Înregistrat:
    Jan 27, 2014
    Postări:
    2,280
    Aprecieri primite:
    19,218
    Haikyuu!! Fără doar şi poate, este una dintre seriile care ar merita cel mai mult o continuare. Sper să nu se fi uitat de ea, totuşi...

Denn, CristoforFEWZ, Raul și alţi 2 apreciază asta.
  4. Raul
    Devilish

Raul Shinigami

Înregistrat:
    Apr 5, 2015
    Postări:
    339
    Aprecieri primite:
    561
    Remake--->Kyou Kara ore Wa!!, Ashita no Joe, Hungry Heart : Wild Striker
    Sezon nou---> Bleach, Area no Kishi, Gangsta, Hajime no Ippo, Hunter x Hunter, Noblesse, One Punch Man, Rakudai Kishi no Cavalry, Rokka no Yuusha.
    Seriile vechi chiar ar merita un remake, iar cele mai recente o continuare

Editat ultima dată: Mar 8, 2018
    CristoforFEWZ apreciază asta.
  5. CristoforFEWZ
    Sleepy

CristoforFEWZ Spion Ninja

Înregistrat:
    Feb 26, 2018
    Postări:
    17
    Aprecieri primite:
    17
    Din fericire, One Punch Man va primi sezonul 2, am auzit ca si Rokka no Yuusha dar nu e nimic oficial din pacate, dar 100% in urmatorii ani va avea un nou sezon, adica nu ar fi frumos sa ne lase asa in mare mister.
    --- Dubla postare lipita, Mar 8, 2018, Data originala a postarii: Mar 8, 2018 --- Evita pe viitor posarile duble, foloseste functia edit ---
    Nu prea ma pasioneaza animeurile sportive, dar Haikyuu!! e chiar foarte reusit, din moment ce manga continua, sunt sanse mari la un nou sezon, si sper si eu sa apara in sezonul de vara/toamna.

maria22102000, Raul și Nakamura apreciază asta.
  6. kanyst
    In-Love

kanyst GEMS's <3 Administrator Moderator

Înregistrat:
    Mar 26, 2012
    Postări:
    334
    Aprecieri primite:
    3,224
    Un sezon nou pentru Bleach, fiind chiar primul anime pe care am început să-l vizionez când am venit pe acest fansub. Unul bun, cu completări pentru manga.

Raul apreciază asta.
  7. KuramaTail
    Fine

KuramaTail Chunin

Înregistrat:
    Dec 7, 2013
    Postări:
    43
    Aprecieri primite:
    41
    Da Kyou kara ore wa sa cuprinda toata manga, la fel si golden boy si mai ales Great Teacher Onizuka. GTO clar ar face ravagii, multi nu se uita ca e vechi si oricum cel vechi se termina brusc fara sa termine manga, sa nu mai zic ca manga a tot continuat pana si recent daca inca nu s-a terminat.
    --- Dubla postare lipita, Apr 15, 2018, Data originala a postarii: Apr 15, 2018 --- Evita pe viitor posarile duble, foloseste functia edit ---
    La Ashita no Joe vezi ca a aparut recent "Megalo Box" fiind proiect pentru anivarsarea a 50 de ani de la Ashita no Joe.

Raul și kanyst apreciază asta.
  8. Seba-San
    Spaced

Seba-San Chunin

Înregistrat:
    Jul 28, 2017
    Postări:
    35
    Aprecieri primite:
    66
    Hellsing ultimate , devil may cry anime , bleach , toriko si remarke la seria saint seiya , first of the north , devilman

Distribuie