1. Pentru a avea acces deplin la funcţiile forumului şi pentru a putea folosi chatul, va trebui să te înregistrezi.
  2. Aprecierile și comentariile voastre ne motivează! Dacă apreciezi munca pe care o depunem, înregistrează-te și dă-ți cu părerea asupra seriilor pe care le urmărești!
  3. Oaspete, vrei să te alături echipei noastre? Te aşteptăm în secţiunea Recrutări!
  4. Ne puteţi găsi şi pe canalele oficiale de Discord sau Telegram ale grupului!

Black Clover 128 - Cel care învinge la final...

Discuție 'Black Clover' începută de kanyst, Apr 15, 2018.

1. kanyst
    In-Love

kanyst GEMS's <3 Administrator Moderator

Înregistrat:
    Mar 26, 2012
    Postări:
    334
    Aprecieri primite:
    3,224

Black Clover - Capitolul 128 - Cel care învinge la final...
    Tradus în română - Download & Online

:onedrive: - :mediafire: - :mega: - :nofile: - :online:

Traducere: D'Arcy (Rhys)
    Verificare: KyubiVal
    Editare: kanyst

Am decis să trecem de asemenea şi la numele "Ochiul Nopţii Albe" găsit şi pe pagina wikia a seriei Black Clover pentru organizaţia malefică din această serie, în loc de precedentul "Ochii Soarelui de la Miezul Nopţii". Prima din ce-am înţeles e traducerea mai directă, nu o adaptare a englezilor şi de asemenea e mai scurtă şi sună mai bine şi în română.

Lectură plăcută!​

Răzvan Sorin Master E.N.D., catalin2033, Seba-San și alţi 15 apreciază asta.
  2. Seba-San
    Spaced

Seba-San Chunin

Înregistrat:
    Jul 28, 2017
    Postări:
    35
    Aprecieri primite:
    66
    Cred ca Aster va folosi din nou transformarea aia , oricum multumesc pentru capitol abia aștept pe următorul capitol.
    Ps: ati observați ciudat la ochii lui Aster ca are bubila ca de pisică.

Starfish, FullBaster, KyubiVal și alţi 2 apreciază asta.

Distribuie